Ubytování

Ubytování účastníků je organizováno ve školách nebo v několika typech hotelů. Účastníci si také mohou zařídit
ubytování vlastní.
Každý účastník turnaje bez ohledu na typ ubytování obdrží tzv. Activity Card, díky které je mimo jiné možné
zdarma využít MHD. 
Pořadatel nabízí zajištění dopravy z letiště do místa ubytování. 

Hotely

Pořadatelé nabízí celkem tři typy ubytování v hotelích v závislosti na úrovni poskytovaných služeb (pořadatel je odlišuje vlastními kriterii jako hotel A, hotel B a hostel). Pokud účastníci mají zájem, může se pořadatel pokusit dle svých možností zajistit jiný typ ubytování.

Hotel A

Hotel turistického typu s ubytováním ve dvoulůžkových nebo třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Součástí ubytování je bufetová snídaně.

Hotel B

Hotel turistického typu s ubytováním v apartmánech. Jeden apartmán tvoří zpravidla dva až tři 2-4lůžkové pokoje. Počet dvoulůžkových pokojů je limitován (v případě potřeby většího množství dvoulůžkových pokojů nebo v případě zájmu o jednolůžkový pokoj je třeba kontaktovat organizátora). Každý apartmán má vlastní sociální zařízení. Součástí ubytování je kontinentální snídaně.

Hostel

Nabízí ubytování ve vícelůžkových pokojích se společným sociálním zařízením (na chodbě). Lůžkoviny a povlečení jsou zahrnuty v ceně. Součástí ubytování je kontinentální snídaně.

Některé hotely nezávisle na vůli pořadatele turnaje při příjezdu vyžadují seznam ubytovaných a kauci na případné škody způsobené návštěvníky hotelu. Jejich výše je individuální a stanovuje ji hotel. Tato kauce je při odjezdu po předání ubytovacích prostor hotelem vrácena.  V případě zájmu lze za příplatek zajistit ubytování v jednolůžkových pokojích. 

V den příjezdu je možné ubytování až po 14:00 hodině. V den odjezdu je třeba uvolnit pokoje do 9:00 hodin dopoledne, uložení zavazadel do pozdějších hodin je možné dohodnout v recepci.  

Pořadatel upozorňuje, že nabídka ubytování v jednotlivých typech hotelů je limitována.

Školy

Ubytování ve školách (typ D) je velmi oblíbeným typem ubytování mladých sportovců. Toto ubytování je organizováno ve školních třídách nebo tělocvičnách na vlastních matracích či karimatkách a s vlastními spacími pytli. Pořadatel garantuje, že každá výprava získá vlastní prostor podle počtu osob, který nebude společně obývat s jinou výpravou. Při ubytování ve školách vyžaduje organizátor při příjezdu kauci na případné škody způsobené účastníky. Tato kauce je při odjezdu po předání ubytovacích prostor pořadatelem vrácena.

Školy budou zpřístupněny ve čtvrtek od 10:00 hodin dopoledne a musí být vyklizeny v pondělí do 10:00 hodin dopoledne. Ve výjimečných případech a za příplatek může si klub prodloužit pobyt ve školách a ubytovat se již ve středu ve večerních hodinách. 

Pořadatel upozorňuje, že nabídka ubytování ve školách je limitována a že pro pobyt ve školách platí zvláštní pravidla, jejichž dodržování pořadatel striktně vyžaduje. Tato pravidla jsou zveřejněna v oficiálním bulletinu turnaje.