Stravování

Stravování účastníků je pořadatelem nabízeno v závislosti na vybraném typu ubytování, a to buď v restauracích nebo ve školních jídelnách. 

Plná penze (full) obsahuje celkem 12 jídel (snídaně, oběd, večeře). Prvním jídlem plné penze je večeře ve čtvrtek, posledním jídlem je oběd ve formě Handball restaurantu v pondělí. 
Polopenze (half) obsahuje celkem 8 jídel (snídaně, večeře). Prvním jídlem polopenze je večeře ve čtvrtek, posledním jídlem je snídaně v pondělí.
Stravování ve formě pouze snídaní (economy) obsahuje 4 jídla (snídaně). Prvním jídlem je snídaně v pátek a posledním jídlem je snídaně v pondělí. Snídaně jsou poskytovány v místě ubytování.

Restaurace

Pro účastníky ubytované v zařízení hotelového typu (typ A, typ B, typ C) je organizováno stravování  v restauraci a to zpravidla přímo v ubytovacím zařízení nebo v blízké restauraci. Účastníci si mohou vybrat typ stravování podle své úvahy (economy, half či full). Účastníci si mohou domluvit výdej jídla podle svého sportovního programu na turnaji, záleží však na možnostech restaurace. Pro restaurace není připraven jednotný jídelníček. Obědy a večeře zahrnují polévku a hlavní jídlo, bez nápojů. Skladbu jídla zajišťují jednotlivé restaurace. V případě zájmu a možností restaurace je možno skladbu jídla upravit podle přání účastníků.

Školní jídelny

Pro účastníky ubytované ve škole je organizováno stravování ve školní jídelně a to zejména v té škole, ve které jsou ubytováni.  Pro výdej jídla jsou určeny pevné výdejní časy. Vzhledem k přepravním vzdálenostem se stává, že účastníci nemohou z důvodu účasti na turnajovém utkání dodržet výdejní časy. V takovém případě je po dohodě s pořadatelem zajištěno náhradní stravování, o jehož poskytnutí rozhodne pořadatel v závislosti na svých možnostech. Pro všechny školní jídelny je stanoven pevný jídelníček. Jídelníček lze nalézt v bulletinu, jehož elektronickou podobu bude možné před turnajem stáhnout z této internetové stránky. Snídaně jsou na školách zajišťovány bufetovým způsobem.

Handball restaurant

Pondělní oběd je bez ohledu na to, zda je stravování účastníkům poskytováno v průběhu turnaje ve škole nebo v restauraci, podáván v Handball restaurantu. Handball restaurant je umístěn před halou, ve které se hrají finálová utkání.

Jako pondělní oběd je oběd v Handball restaurantu automaticky součástí plné penze. 

V případě, že ostatní účastníci, kteří mají objednán jiný typ stravování (half, economy) nebo účastníci, kteří se stravují sami, budou  mít o oběd v Handball restaurantu zájem, mohou si jej objednat samostatně.