Archiv novinek

19.04. Fotogalerie letošního ročníku

Atmosféru turnaje Prague Handball Cup jsme pro Vás letos zachytili na více než 1.000 fotografiích. I v tomto ohledu byl tedy 26. ročník rekordní a jen málokterá sportovní akce Vám nabídne takovou porci fotek. Děkujeme proto našim fotografům a doufáme, že se Vám letošní fotky budou líbit. 

Bohatou fotogalerii z letošního turnaje naleznete zde.

17.04. Finálový den

V hale na Podvinném mlýně byla dnes odehrána (s výjimkou kategorií WE a ME) všechna finálová utkání. I tentokrát zde byla báječná atmosféra, kterou v hale vytvořily zaplněné tribuny. Ty mohly sledovat skvělou házenou plnou nápaditých akcí, emotivních momentů a krásných branek. Výsledky finálových utkání naleznete zde.  

Chtěli bychom poděkovat všem účastníkům turnaje, že dorazili do Prahy a pomohli vytvořit nový rekord v počtu zúčastněných týmů. Doufáme, že jste si Prague Handball Cup užili a těšíme se na Vás zase za rok o Velikonocích.

S letošním ročníkem se ale ještě zcela neloučíme, sledujte výběr toho nejlepšího z finálového dne na Handball TV.

16.04. AFTER PARTY V GALERII HARFA

Doufáme, že jste si včerejší Cocktail párty užili - máme pro vás připravený přídavek. Dorazte dnes večer do Galerie Harfa, od 18.00 začíná After party. I tentokrát se můžete těšit na skvělé koktejly, zábavné atrakce a nezapomenutelnou diskotéku. Dnes večer bude také naposledy otevřeno turnajové centrum, tak se určitě zastavte. 

16.04. Turnajová trička téměř vyprodána

​V Turnajovém centru v Galerii Harfa je stále možné zakoupit turnajová trička. Jak jsme již ovšem upozorňovali, jejich množství je omezené. V tuto chvíli jsou již k dispozi pouze trička velikosti "L" a i ta rychle mizí. Nespoléhejte proto na zítřejší doprodej triček na finálové hale Podvinný mlýn a dorazte dnes do Turnajového centra.

15.04. Cocktail a VIP párty - Již dnes večer!!

Dnes večer se bude od 18:00 konat Cocktail párty v Galerii Harfa. Účastníci se opět mohou těšit na originální turnajové koktejly dostupné v turnajovém baru za cenu 25 Kč/ 1 €. Součástí párty bude také spousta aktivit a atrakcí, např. karikaturista, tatéři, divoký míč nebo kadeřnický salon našeho partnera - studia Pure Hair. Ve 20:00 pak vypukne oblíbená diskotéka. 

Pro vedoucí družstev je i v tomto roce připravena VIP párty v restauraci Culinary Aroma, kterou najdete v nejvyšším patře Galerie Harfa. VIP párty začíná v 19:00 a vstup je možný pouze s identifikační páskou. Tu obdržíte v Turnajovém centru výměnou za pozvánku, kterou jste obdrželi při akreditaci. Pásky budou vyměňovány od 18.30. 

Určitě dorazte, těšíme se na Vás! 

15.04. Dopravní spojení - Hala VG Ruzyně

S ohledem na víkendový provoz MHD doporučujeme alternativní dopravní spojení pro halu VG Ruzyně. Pokud chcete využít MHD, zvolte pro přepravu linku autobusu č. 142 a vystupte ve stanici "Nádraží Ruzyně". Na autobus č. 142 můžete nastoupit na stanici linky "A" - Nádraží Veleslavín nebo na stanici linky "B" - Stodůlky. Mapa v bulletinu na straně 39 znázorňuje trasu právě ze stanice "Nádraží Ruzyně".   

14.04. SLEDUJTE HANDBALL TV

V tomto roce se můžete těšit na spoustu zajímavých reportáží, rozhovorů a zábavných videí, které připravují celkem tři štáby. Všechna videa budete moci sledovat na našem vlastním kanále, který nese název "Handball TV". Moderátoři Lucie, Michal a En.dru Vás budou provázet celým turnajem a budou u všeho důležitého, proto si určitě nenechte ujít žádné video. Handball TV můžete sledovat zde.

Mimoto Vám i letos nabídneme online video přenosy všech finálových utkání na Podvinném mlýně. Odkaz naleznete na našem webu a na turnajovém Facebooku v neděli večer. 

Všechna zbylá utkání lze sledovat pomocí online výsledkového servisu v klubové zóně, u těchto utkání není online video přenos.

13.04. Navštivte turnajové centrum v Galerii Harfa

Turnajové centrum, které se nachází v přízemí Galerie Harfa, je místem setkávání všech účastníků turnaje. V tomto místě vyhrazeném pouze pro Prague Handball Cup mohou účastníci relaxovat, zapojit se do aktivit s našimi animátory, koupit si turnajové tričko nebo sportovní vybavení od partnerů Hummel a Molten. Pro vedoucí je zde připravena káva zdarma v turnajové kavárně, jejímž partnerem je Starbucks.

Turnajové centrum bude otevřeno:
– v pátek 14. dubna od 10:00 do 22:00 hodin
– v sobotu 15. dubna od 10:00 do 22:30 hodin
– v neděli 16. dubna od 10:00 do 22:30 hodin

13.04. Děkujeme za významnou podporu turnaje Hlavnímu městu Praha

Již od prvního ročníku turnaje Prague Handball Cup je jeho důležitým partnerem Hlavní město Praha. I díky této podpoře se mohl turnaj dále rozvíjet a stát se jednou z největších sportovních akcí v České republice. 

„Dlouholetého partnerství s Hlavním městem Praha si velice vážíme a je pro nás velkou ctí, že bude spolupráce pokračovat i v tomto roce. Snažíme se naši akci stále vylepšovat, tak aby byli účastníci turnaje maximálně spokojeni a Praha mohla být i nadále oblíbenou velikonoční házenkářskou destinací. Pevně věříme, že Prague Handball Cup pomáhá budovat dobré jméno Prahy.“ 

Jaroslav Chvalný, ředitel turnaje
 

12.04. POZOR! Změny v rozlosování - kategorie WC a WB

Z důvodu odhlášení družstev došlo ke změně rozlosování. Detailní informace ke kategorii WC naleznete zde. Změny v rozlosování kategorie WB jsou blíže popsány zde. V klubové zóně již naleznete aktualizované rozlosování. Děkujeme za pochopení. 

10.04. Rozlosování pro letošní ročník bylo zveřejněno

Rozlosování turnaje Prague Handball Cup 2017 bylo zveřejněno, naleznete ho zde. Pořadatel si vyhrazuje právo provádět změny v rozlosování (v případě závažných důvodů, např. při změně počtu přihlášených družstev). Definitivně bude rozlosování potvrzeno ve středu 12. dubna.

09.04. Burger King bude znovu oficiální partnerem turnaje

Restaurační řetězec BURGER KING bude i v roce 2017 oficiálním partnerem turnaje Prague Handball Cup. V restauracích Burger King je pro účastníky připraveno speciální házenkářské menu se sendvičem, XXL hranolky, XXL nápojem a omáčkou za cenu 99 Kč. Pokud byste si chtěli vybrat cokoliv jiného, můžete využít 10 % slevu (nevztahuje se na házenkářské menu a další speciální slevy). I u této partnerské nabídky je potřeba se prokázat Activity card.
 

08.04. Dárek pro účastníky turnaje

Každý účastník se při příjezdu může těšit na malý dárek, připravili jsme si pro Vás totiž praktické visačky na tašky s logem letošního ročníku. Věříme, že se Vám budou hodit nejen po dobu letošního turnaje.
PHC-2017-Gift.jpg

06.04. Poslední možnost objednat turnajová trička

Dnes (6. 4.) máte poslední možnost objednat si turnajová trička. V případě rezervace pro Vás budou připravena v Turnajovém centru v Galerii Harfa již při Vašem příjezdu. V průběhu turnaje pak bude možné zakoupit trička v prodejním stánku v Turnajovém centru a v omezeném množství na vybraných halách. O trička se speciálním turnajovým motivem je ovšem každoročně velký zájem. Nemůžeme proto garantovat, že budou k dispozici po celou dobu turnaje. Neváhejte proto a trička si objednejte na phc@phc.cz

05.04. Akreditace družstev

Akreditace družstev bude probíhat v Turnajové kanceláři (Galerie Harfa, Českomoravská 2420/15 a, Praha 9 – Libeň) ve středu 12.4. od 16:00 do 20:00 hod a ve čtvrtek 13.4. od 9:00 do 22:00 hod. V rámci akreditace družstva obdrží veškeré informace o turnaji (rozlosování, informace o místu ubytování a stravování, mapu Prahy s vyznačenými důležitými místy turnaje, účastnické karty – Activity card) a případně doplatí turnajové poplatky. Proběhne také kontrola soupisek zadaných klubem on-line v jeho Klubové zóně.

02.04. Hummel - Oficiální partner turnaje Prague Handball Cup

Dlouholetým významným partnerem turnaje Prague Handball Cup je dánský výrobce sportovního oblečení - značka HUMMEL. I v tomto roce se mohou účastníci turnaje těšit na prodejní stánky v turnajovém centru v Galerii Harfa a na finálové hale na Podvinném mlýně. Více informací o značce Hummel naleznete na www.hummel-kluby.cz.

31.03. Turnajová mobilní aplikace

Fanoušci a účastníci turnaje mohou využívat oficiální aplikaci PRAGUE HANDBALL CUP. Aplikace je ke stažení pro Android a také iOS. Pomocí této aplikace si můžete přečíst nejnovější aktuality, sledovat výsledky utkání, usnadní Vám hledání hal a mnoho dalšího. Odkaz ke stažení naleznete v menu - v sekci "MULTIMÉDIA".

23.03. Rozlosování

Do začátku turnaje zbývají již pouhé tři týdny. Rádi bychom Vás proto informovali, že rozlosování pro letošní ročník bude zveřejněno v pondělí 10. 4. 2017.

18.03. TRIMONA – OFICIÁLNÍ PARTNER TURNAJE PRAGUE HANDBALL CUP

Stejně jako v předchozích ročnících bude i letos značka TRIMONA partnerem turnaje Prague Handball Cup. Trimona je oficiálním dodavatelem házenkářských lepidel pro celou řadu házenkářských reprezentací, což je důkazem vysoké kvality jejich produktů. V průběhu turnaje lze na vybraných halách používat házenkářská lepidla. Je ovšem dovoleno používat pouze lepidla značky Trimona.

14.03. Navštivte vybrané pražské památky za zvýhodněných podmínek

Muzeum hlavního města Prahy je dlouholetým partnerem turnaje Prague Handball Cup. Účastníci turnaje se díky tomu mohou letos těšit na volný vstup do Malostranské mostecké věže, Prašné brány, Svatomikulášské městské zvonice a do Zrcadlového bludiště na Petříně. Mimo to mohou také využít speciální zvýhodněné vstupné 30 Kč na osobu do Petřínské rozhledny. Tak neváhejte a poznávejte krásy Prahy.  

08.03. Zarezervujte si turnajová trička

Stejně jako v minulých letech mohou účastníci turnaje zakoupit speciální turnajová trička, která neseženete nikde jinde než na Prague Handball Cupu 2017. O trička s ročníkovým motivem je každoročně velký zájem. Pokud tedy chcete mít jistotu, že seženete tričko ve správné velikosti, neváhejte si objednat turnajová trička s předstihem. Pokračovat na článek.. 

01.03. MOLTEN – Oficiální partner ročníku 2017

Společnost Lemansport, výhradní distributor značky MOLTEN pro ČR a SR, je již více než 10 let partnerem mezinárodního mládežnického turnaje Prague Handball Cup. Tato spolupráce je dlouhodobá a stále se rozvíjející. I letos bude Lemansport dodavatelem zápasových míčů Molten, se kterými jsou hrána všechna finálová utkání turnaje. Pokračovat na článek..

18.01. Konec registrace se blíží!

Upozorňujeme kluby, které mají zájem zúčastnit se letošního ročníku našeho turnaje, že oficiální konec registrace je 31. ledna 2017. Pořadatel negarantuje přijetí přihlášek po tomto datu.

03.10. Prague handball cup 2017 startuje

Dnešním dnem představujeme logo nového ročníku 2017 a věříme, že se vám bude líbit. V nadcházejícím ročníku se budeme nejen snažit sdílet zážitky mezi účastníky našeho turnaje navzájem, ale také s jejich příbuznými, přáteli a kamarády, kteří budou daleko od Prahy zvědaví na to, co zde jejich blízcí prožívají a jak si v turnaji vedou. Společně tak vytvoříme opravdový a jedinečný velikonoční házenkářský kanál. V tomto duchu připravujeme několik novinek, o kterých vás budeme postupně informovat. 
​Registrace družstev a rozhodčích je již zpřístupněna, neváhejte tedy a přihlašte se na Prague Handball Cup 2017!

02.12. Ochranná známka

Název turnaje „Prague Handball Cup“ byl 15.10.2015 zapsán do rejstříku ochranných známek na Úřadu průmyslového vlastnictví v České republice.

02.12. Turnaj - unikátní akce v házené

Turnaj Prague Handball Cup se stal jednou z „páteřních“ akcí hlavního města Prahy pro rok 2016, kdy byla Praha vyhlášena Evropským hlavním městem sportu. Do seznamu těchto akcí byl turnaj zařazen díky svému významu a tradici. V oblasti házené je to jediná akce tohoto druhu. Seznam akcí můžete vidět zde.